תרועות השמחה, להקת מתופפים בכותל שעושה שמח באירועים מעל ל-15 שנים.

מנהל הלהקה הוא ויקטור גרוס. לשמח את חתן בר המצווה, משפחתו ואורחיו זאת שליחות בשבילנו. אנחנו עושים זאת בתחושה של מצווה שמאחדת את עם ישראל ומקרבת אותם למסורת.

אנחנו עושים שמח לחתן בר המצווה יחד עם המשפחה והאורחים בתהלוכה חגיגית שמתחילה בירידה סמוך לשער האשפות, בדרך שמובילה אל רחבת הכותל.  הנגנים שלנו עושים שמח לכולם מהרגע שאתם יורדים מהאוטובוס.  בזמן שפורסים חופה מעל חתן בר המצווה, נשמעים תופים ושופרות למרחק רב שמזמינים את כולם לחגיגה.

נגנים לבר מצווה בכותל
מתופפים לכותל
נגנים לבר מצווה
שופרות בכותל

ללא מתחרים

אין מתופפים בכותל שמתחרים בנו בניסיון

בתיאום בין חברי הלהקה, במגוון השירים וסגנונות המוזיקה שאנחנו יודעים לנגן ובהרגשת השמחה בליבנו שהלקוחות שלנו נהנים. תוכלו לבקש מאיתנו הרבה מאוד שירים. אנחנו יודעים גם לאלתר, אוהבים אתגרים, תנסו אותנו.

אצלנו אין לא יכולים

אין איחורים, אין לא הבאנו את כלי הנגינה. הכול מתוזמן באפן מדויק, כך שהאירוע יעבור חלק ובלי בעיות. אנחנו יודעים שדבר קטן שמשתבש ביום אירוע בר המצווה יכול להרוס את היום. איתנו, תוכלו להסיר דאגה אחת מלבכם. אצלנו, שום דבר לא משתבש.

צרו עימנו קשר למחיר מבצע

מתופפים בכותל
מתופפים בכניסה לכותל

מתופפים בכותל

מביאים אווירה חגיגית

אנו מגיעים לבושים בתלבושת לבנה בסגנון התנ"ך. זה מחבר את הבר מצווה למסורת ומאוד תורם לאווירה הרוחנית שיש באירוע. אנחנו גם יכולים ללוות אתכם לא רק בתהלוכת מתופפים בכותל   אלא גם לאחר העלייה לתורה. ישנה אפשרות שנמשיך לעשות שמח בסיור ברחובות ירושלים וגם באולם האירועים. אנחנו יודעים גם לעבוד עם הדיג'יי, כך שנוסיף לחגיגה.

 

נגנים לבר מצווה בכותל
הפרחת בלונים בכותל

מה ניתן להוסיף לבר מצווה

מומלץ מאוד להוסיף אטרקציות לבר המצווה. אפשר, למשל, להוסיף בובת חסיד לתהלוכת המתופפים, הפרחת יונים, הפרחת בלונים ועוד. כל האטרקציות מאוד מוסיפות לאירוע, זה ממש שדרוג שלא כדאי להחמיץ.

אנחנו מאוד מקפידים שכל אחד יוכל ליהנות מהשירות שלנו, יש לנו מגוון חבילות שמתאימות לכול כיס, המחיר יקבע בשיחת התיאום, לפי הבקשות והיכולת של הלקוח.

אל תסתפקו בלהקת מתופפים בכותל שהיא פחות ממצוינת.  אנו בתרועות השמחה  מתחייבים למאה אחוז חגיגה ושמחה לכל לקוחותינו. כנסו לאתר, תתרשמו ומאוד נשמח שנדבר.   

דילוג לתוכן