חבילת מתופפים בכותל היא חבילת הבסיס שאנו מציעים ללקוחותינו. יש לנו אמונה שלכולם מגיע ליהנות מהשמחה שאנחנו יודעים לעשות גם אם יש לכם תקציב מוגבל. החבילה טובה מאוד ותשמח אתכם. אם קשה לכם תקציבית, עדיף שתיקחו את החבילה הזאת מאשר שלא תיהנו מהשירות שלנו בכלל.

מתופפים בכותל

מה כוללת החבילה

בחבילה יש שני מתופפים בכותל שבאים תופים ועם שופרות. אנחנו באים לבושים בלבן, בסגנון התנ"ך. השילוב של תופים, שופרות ולבוש תנ"כי הוא שילוב מנצח של רוחניות, שמחה והתקרבות לשורשים של עם ישראל.

אנחנו גם מביאים איתנו חופה שאותה פורסים מעל ראשו של חתן הבר מצווה. החופה גורמת לילדכם להרגיש כמה הוא מיוחד והיא ממרכזת את כולם מסביבו. מראה האושר בפניו של חתן בר המצווה, שמעליו חופה, זה מראה שמרגש את כולם.

נגנים לכותל

מה אנחנו מנגנים?

אנו מנגנים מגוון מאוד רחב של שירים וסגנונות מוזיקה. בתהלוכת מתופפים בכותל  קודם כל עושים שמח ומנגנים מוזיקה קצבית שתרקיד את כולם. אנחנו מנגנים גם בזמן ההליכה לרחבת הכותל וגם בזמן מעגלי הריקודים. ישנם רגעים שבהם דווקא מתאימה מוזיקה שקטה ומרגשת. אנו יודעים בדיוק איזה רגעים אלה, כך שהמוזיקה שלנו תיגע בלב של כולם.

יש אפשרות, שהיא מומלצת, לבקש מאיתנו שירים או  מוזיקה שאתם רוצים לשמוע. לא להתבייש, אנחנו יכולים לנגן הרבה מאוד שירים, כמעט בטוח שלא תצליחו להפתיע אותנו. אם יש משהו מיוחד שאתם רוצים שננגן ואתם חושבים שהוא פחות מוכר, דברו איתנו לפני האירוע כך שנוכל להכיר את מה שאתם מעוניינים לנגן.

מתופפים בכותל

האם יש לנו עוד חבילות נוספות?

בנוסף לחבילת הבסיס של מתופפים בכותל, אנו מציעים חבילת כליזמרים, חבילה שמיועדת למי שחפץ במוזיקה חסידית שמחברת אותנו לשורשים של הדת.ישנה גם חבילת vip שהיא החבילה המורחבת והמומלצת ביותר. החבילה כוללת שלושה נגנים שאחד מהם הוא עם חצוצרה. זאת חבילה מומלצת אך בהחלט ניתן ליהנות עם חבילה יותר צנועה.

אתם מוזמנים בהחלט להתרשם מהאתר שלנו. יש בו מגוון רחב מאוד של סרטונים, מאמרים תמונות ועוד. באתר תוכלו לדעת לא רק על מוזיקה לבר המצווה, אלא על דברים נוספים שחשובים ליום האירוע. באתר גם תוכלו לראות את מגוון הדרכים שבהן ניתן להתקשר אלינו.

שופרות בכותל

אנחנו מנגנים במגוון רחב של אירועים.

אנו מציעים את שירותינו כלהקת מתופפים למגוון רב של אירועים. אם אתם עורכים בכותל חלאקה, ברית, בת מצווה, חופה ועוד, נשמח לנגן בשבילכם ולשמח אתכם. אנחנו מנגנים לא רק בכותל, אנו מציעים את שירותינו כמעט לכל אירוע שיש לכם באזור ירושלים. אם אתם רוצים שנמשיך לנגן גם אחרי העלייה לתורה, ישנה אפשרות לעשות זאת, ואפילו מאוד מומלץ.

אנו להקת תרועות השמחה מתופפים בכותל   עם נשמה, מתוך תחושת שליחות. נשמח שתיצרו איתנו קשר לשיחת היכרות ותיאום ציפיות.