בובת חסיד היא דבר מאוד כיפי ומומלץ לתהלוכת המתופפים בכותל. בובת חסיד היא בובה גדולה שמופעלת ע"י אדם. הבובה מקפצת, רוקדת, מצרפת אורחים למעגלי הריקודים ועושה הרבה שמח. הרבה פעמים, ילדי הכיתה של חתן בר המצווה מצטרפים לאירוע, זאת אטרקציה מושלמת בשבילם.

בובת החסיד היא כמו מגנט שמושך אליו אנשים מחוץ למשתתפי האירוע, לבוא ולרקוד אתכם. זה מאוד כיף שמצטרפים חיילים, תיירים, בני ישיבות ועוד למעגלים.

בתיאום מראש, תוכלו גם לצרף את הבובה להמשך האירוע, לאחר העלייה לתורה, כך שהחגיגה לא תפסיק לרגע. יש אפשרות גם לצרף עוד בובת חסידשתי בובות זאת שמחה כפולה ומומלצת מאוד.

אטרקציות לבר מצווה בכותל

אנחנו מסוכרנים עם האטרקציות. את בובת החסיד אנחנו יודעים להרקיד היטב, כך שהיא מרקידה את כולם ביחד איתה. זה ממש מגניב שאנחנו מתחילים לנגן מוזיקה או שיר, הבובה מתחילה לרקוד, אחרי זה מתחילים חלק מהאורחים, אליהם מצטרפים האחרים ובסוף כולם רוקדים, מהכי צעיר עד הכי מבוגר.

בובת חסיד לבר מצווה

למה צריך אטרקציות בבר מצווה בכותל?

אטרקציות, בנוסף ללהקת מתופפים בכותל, הן דומות לדובדבן שבקצפת, הן תוספת נחמדה ומאוד מוצלחת לאירוע מוצלח. אטרקציות מאוד מומלצות לילדים, שיהיו לבטח באירוע. בובת חסיד היא אטרקציה מיוחדת לילדים הצעירים ולמבוגרים שמרגישים צעירים.

רוב האטרקציות לא עולות הרבה כסף והן שוות את התוספת לתקציב. כדאי מאוד לטבל את האירוע איתן, כך שהאירוע לא יהיה דומה לכל אירוע, מה שיגרום לכך שהאורחים לא יזכרו אתכם כמעט. האטרקציות, בנוסף לאוכלהן אחד הדברים  שנוהגים לדבר עליהם ולשבח אותם הרבה שנים אחרי האירוע.

בובה למתופפים בכותל

האם יש לנו רק בובת חסיד?

התשובה היא לא. אנו להקת מתופפים בכותל שמציעה מגוון רחב של שירותים ללקוחותינו. אנו מציעים גם הפרחת בלונים וגם הפרחת יונים. שתי האטרקציות האלה שוות מאוד, מומלץ מאוד לקחת אותן. אל תוותרו לפחות על אטרקציה, חבל זה מוריד מהכיף של האירוע.

אתם יותר ממוזמנים להישאר באתר והתרשם מהאטרקציות הנוספות והחבילות המשתלמות.

אנו תרועות השמחה, להקת מתופפים בכותל שתמיד מתחדשת ומחדשת. רוצים לשמוע עלינו עוד, לשאול שאלות ולקבוע פגישת היכרות. תתקשרו כבר עכשיו.