יונים לבר מצווה

הפרחת יונים היא אטרקציה מאוד נחמדה שבה יונים רבות עפות באוויר במהלך תהלוכת המתופפים בכותל. היונים מסמלות את השלום על פני האדמה. כאשר נותנים ליונים לעוף, זאת בקשה שלחתן בר המצווה וכל משתתפי האירוע, יהיו חיים של שלום ושגשוג, ללא בעיות  וללא מלחמות.

בזמן שהיונים עפות, השמיים פתוחים לבקשות שלכם. זה הזמן לפתוח את לבכם לבורא עולם ולבקש שיעשה חסד אתכם ועם כל מי שאתם רוצים, כך שיהיה לכולם רק טוב, רק שמח ורק בריאות.

אל תדאגו לצער בעלי חיים, היונים מטופלות באהבה רבה ואינן סובלות. לאחר שהן עפות, הן חוזרות לבעלים שלהן, שם ביתם ובו הן מקבלות כל מה שהן צריכות.

יונים לבר מצווה בכותל

למה צריך אטרקציות באירוע?

אטרקציות, בנוסף ללהקת מתופפים בכותל, הן דבר שמשדרג מאוד את האירוע. אתם כבר נמצאים בכותל, זה אירוע מושלם של פעם בחיים לנער. אל תוותרו על אטרקציות, הן דבר שלא שוכחים לעולם.

רוב האטרקציות לא מכבידות על התקציב והן שוות את הכסף . אתם לא חייבים לקחת את כל האטרקציות. גם אטרקציה אחת זה, אם כי ככל שיש יותר אטרקציות, כך האירוע יותר מיוחד ומהנה.

אל תשכחו לתאם את האטרקציות כמה שיותר זמן מראש. חבל האטרקציה רק כי נזכרתם ברגע האחרון. קחו מראש את האטרקציה כחלק מהתקציב, כך שלא תחרגו ממנו.

אפשר ואפילו מומלץלצרף את האטרקציות שלנו לכל אירוע, למשל חלאקה, ברית, בת מצווה ועוד.

הפרחת יונים

מהן האטרקציות הנוספות?

בנוסף להפרחת יונים והשמחה שיש בלהקת מתופפים בכותל, אנו מציעים בובת חסיד והפרחת בלונים. אלה שתי אטרקציות מאוד טובות, שממש משלימות את הפרחת היונים כך שנוצרת חגיגה אדירה שגורמת לבר מצווה להיות האירוע הכי מהנה שהיה לכם בחיים.

אם אתם רוצים לקרוא עוד על האטרקציות, מומלץ מאוד לגלוש באתר המושקע שלנו. יש לנו עוד סרטונים ומאמרים רבים שיעזרו לכם לא רק בהחלטה אם לקחת להקת מתופפים, אלא בארגון כל בר המצווה.

אל תהססו, תתקשרו עוד היום אלינו, להקת תרועות השמחה, להקת מתופפים בכותל שעושה הכי הרבה שמח להרבה מאוד לקוחות כבר הרבה מאוד שנים.