חבילת מתופפים בכותל הכוללת כליזמרים היא חבילה שמוסיפה טיבול מיוחד לאירוע. מי שמאוד אוהב מסורת, זאת חבילה מושלמת בשבילו. כדאי לכם לקרוא את המאמר ולהתרשם ממה שיש לנו להציע.

מה כוללת החבילה

החבילה כוללת שני נגנים, אחד עם תוף ואחד עם קלרינט או סקסופון. שני הנגנים מגיעים גם עם שופרות. אנחנו גם מגיעים לבושים בלבן, בסגנון תנ"כי. השילוב של כלי הנגינה המסורתיים, עם הלבוש המסורתי, הוא שילוב מנצח.

אנחנו גם מביאים איתנו חופה שנפרסת מעל חתן בר המצווה והופכת אותו לחתן אמיתי. זה מאוד מרשים לראות את חתן הבר מצווה מתחת לחופה, שכולם מברכים ומשמחים אותו. כמעט תמיד חתן בר המצווה יוצא מהחופה ומצטרף למעגלי הריקודים, שבהם יש את הכי הרבה כיף.

כליזמרים בכותל

מה אנחנו מנגנים?

החבילה מתאימה בעיקר למי שאוהב מוזיקה חסידית. מוזיקה חסידית מושלמת למעגלי ריקודים, והיא מחברת את האירוע לשורשים היהודיים היפים של העם שלנו. בנוסף למוזיקה חסידית, אנחנו מנגנים סגנונות רבים של מוזיקה, מקצבית ומרקידה עד לשקטה ומרגשת. שיא האירוע הוא התקיעה בשופרות שמפלחת את כל הסביבה ונוגעת בליבו של כל מי ששומע אותה.

אם אתם רוצים שכמתופפים בכותל, ננגן משהו מיוחד. מומלץ מאוד לדבר איתנו מראש על זה כדי שנתכונן. אמנם אנחנו יודעים לנגן הרבה מאוד שירים וסגנונות מוזיקה, ויכולים לאלתר, אך עדיין, אין דבר יותר טוב מלבוא מוכנים במאה אחוז. אם בכל זאת עולה לכם משהו בזמן האירוע שאתם רוצים שננגן, אל תהססו לבקש, כמעט בטוח שאנחנו נוכל לנגן מה שתירצו.

להקת כליזמרים בכותל תרועות השמחה

האם יש לנו עוד חבילות להציע לכם?

אנחנו מציעים עוד שתי חבילות שיכולות להתאים לכולם. חבילת הבסיס, שמתאימה לכל מי שמעוניין בשירותינו אך יש לו תקציב מוגבל יחסית. חבילת ה-vip שכוללת גם חצוצרה, היא חבילה מומלצת מאוד למי שיכול להרשות אותה.

תוכל ולהתרשם מאתר המתופפים בכותל שלנו, שמלא בכל טוב. יש בו את החבילות שלנו, אודות הלהקה שלנו, אטרקציות, סרטונים עם מוזיקה טובה ועוד. במאמרים תוכלו למצוא הרבה מאוד מידע שיעזור לכם לארגן את בר המצווה בראש שקט ובלי בעיות.

אטרקציות בכותל

לא רק בבר מצוות

אנחנו מנגנים במגוון רחב של אירועים, לא רק בבר מצוות ולא רק בכותל. אם אתם עושים חתונה, חלאקה, ברית, בת מצווה ועודנשמח לנגן בשבילכם ולעשות לכם חגיגה גדולה. הניסיון והמקצועיות שלנו מאפשרים לנו להתאים את המוזיקה שלנו לכל אירוע. בכל אירוע, אנו יודעים מתי צריך מוזיקה קצבית ומתי צריך מוזיקה שקטה. אנחנו יודעים גם לעבוד עם דיג'יי כך שרק נשדרג לכם את האירוע.

אל תתפשרו על להקת מתופפים בכותל שהיא פחות ממצוינת. אנחנו להקת תרועות השמחה מנוסים ומקצועיים, כך שאיתנו זה לא הימור אם יהיה טוב או לא יהיה טוב. אצלנו תקבלו מאה אחוז של חגיגה מושלמת ובלתי נשכחת.