שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

נגנים לבר מצווה בכותל

המאמר הזה יעסוק בשאלה חשובה מאוד ששואלים אותנו כמתופפים בכותל.   למה צריך נגנים לבר מצווה בכותל?

מה שאנחנו עושים כנגנים זה מוזיקה. מוזיקה מוסיפה לכול. אי אפשר באמת לחגוג ללא מוזיקה. אין שני לחגיגה שאנחנו עושים בתהלוכת נגנים בכותל.

מעגלי הריקודים זה משהו מיוחד ומהנה בצורה שלא תחוו אף פעם. כשאנחנו מנגנים בכותל, יש שילוב מנצח של שמחה, רוחניות והתרגשות.

אחרי הרבה שנים שאנחנו במקצוע, אנחנו יודעים איך ליצור את תמהיל מוזיקה שגם משמח, גם מרגש וגם מחבר את חתן בר המצווה, משפחתו ואורחיו לשורשים של העם היהודי. אתם גם יכולים לבקש שירים ומנגינות  שעושים לכם שמח או מרגשים אתכם.

מומלץ מאוד לתאם את השירים מראש איתנו, למרות שאנחנו גם יודעים לאלתר ממש טוב.

מתופפים בכותל

למה צריך נגנים מקצועיים? יש פלאפון.

נכון, היום לפלאפונים יש את היכולת להשמיע מגוון רחב מאוד של מוזיקה. אפשר לחבר אותם לרמקולים, כך שהמוזיקה  שמתנגנת מהם תהיה חזקה וכולם ישמעו אותה. יחד עם זאת, זה ממש לא אותו הדבר כמו מתופפים בכותל שהם נגנים מקצועיים ומנוסים.

פלאפון לא מסוגל לעודד אנשים לרקוד, פלאפון לא מסוגל לאלתר מוזיקה מרגע לרגע, פלאפון לא מסוגל לרגש אנשים, פלאפון לא מסוגל לשמוע את הבקשות המיוחדות שלכם. אנחנו גם מגיעים לבושים בלבן תנ"כי, כך שאנו יוצרים את אווירת הקודש והרוחניות בעצמנו, עם המראה והמוזיקה שלנו. בזה פלאפון לא יכול להתחרות.

מתופפים לכותל

האם כל אחד יכול ליהנות מהשירות שלכם?

התשובה היא כן. יש לנו מגוון חבילות לכל כיס. החבילה הבסיסית היא חבילה של נגנים ושופרות. יש לנו חבילת כליזמרים, שמשלבת נגן עם תופים ונגן עם קלרינט או סקסופון. החבילה שעולה יחסית יותר מהשאר, אך המומלצת ביותר היא, חבילת ה-VIP, שבא יש שלושה נגנים והיא משלבת חצוצרה. לא חייבים לקחת את חבילת ה-VIP שלנו, ניתן ליהנות מאוד גם עם החבילה הבסיסית.

אם אתם רוצים להתרשם מהחבילות שלנו, ומעוד דברים רבים שיסייעו לכם בתכנון הבר מצווה, אתם מוזמנים לגלוש באתר שלנו, לקרוא את המאמרים, לראות את הסרטונים ולהתרשם מהתמונות. האתר ידידותי ונחמד לכולם, כדאי לכם מאוד להקדיש לו זמן, הוא בטוח יעזור לכם.

נגנים לבר מצווה בירושלים

מה צריך להיות בלהקת מתופפים?

עבודת צוות, מקצועיות וניסיון הם הדברים החשובים בלהקת נגנים. אין חכם כבעל ניסיון, וזה נכון שבעתיים בנגנים. חשוב מאוד שהנגנים ידעו לעבוד כצוות בסנכרון ובתאום מושלם וכך ליצור מוזיקה מרגשת ואיכותיתהניסיון של הנגנים מאפשר להם לנגן  מגוון רחב של סגנונות מוזיקה ושירים. להקה שמכירה את כל קשת הסגנונות האהובים, מוזיקה חסידית, שירי ארץ ישראל, מוזיקה מזרחית ועוד תוכל להפוך את האירוע שלכם משגרתי לייחודי.

לנו בתרועות השמחה להקת מתופפים בכותל יש את השילוב המנצח של ניסיון, מקצועיות ושמחת חיים יהפכו את האירוע שלכם למושלם. תתקשרו אלינו כבר עכשיו ותוכלו ליהנות מהשירות המעולה שלנו.

מאמרים מומלצים לקריאה

מתופים ושופרות בכותל
מתופפים בכותל

חבילת מתופפים בכותל היא חבילת הבסיס שאנו מציעים ללקוחותינו. יש לנו אמונה שלכולם מגיע ליהנות מהשמחה שאנחנו יודעים לעשות גם

קרא עוד »
Open chat
מחפשים עזרה?
שלום וברכה
מחפשים עזרה ?
Powered by
דילוג לתוכן