חבילת VIP היא חבילת מתופפים בכותל המשודרגת והמומלצת ביותר שלנו. אם יש לכם אפשרות תקציבית, אל תוותרו על החבילה הזאת. שאר החבילות הן מצוינות אבל זאת היא משהו מיוחד שיעיף לכם את האירוע לרמות הכי גבוהות שיש.

להקת תרועות השמחה

מה כוללת החבילה?

החבילה כוללת שלושה נגנים, שני נגנים עם תופים ונגן אחד עם חצוצרה. כל הנגנים באים עם שופרות. אתם יכולים לדמיין את השילוב של קול שופרות ביחד עם חצוצרה שנשמע למרחקים כל כך גדולים שכמעט כל ירושלים תשמע אתכם. הנגן הנוסף עם החצוצרה זה באמת שדרוג גדול, אנחנו אומרים את זה מניסיון.

בנוסף לשלושה נגנים, אנחנו מביאים גם חופה שנפרסת מעל ראשו של חתן בר המצווה, כך שבנכם ירגיש כמו מלך אמיתי. כמתופפים בכותל, אנחנו גם מגיעים לבושים בלבן תנ"כי, כך שאנחנו עוזרים לכם להתחבר למסורת של האירוע, שהיא מסורת של מאות שנים.

נגנים לב רמצווה בכותל

מה אנחנו מנגנים?

עם השילוב של תופים שופרות וחצוצרה, השמיים הם הגבול. אנחנו יכולים לנגן מזרחי, שירי ארץ ישראל, שירים מסורתיים, מוזיקה לטינית, מוזיקה חסידית ועוד סגנונות רבים. הניסיון שלנו הוא כל כך גדול, שאנו מגוונים את סוגי המוזיקה שנעה מקצבית ומרקידה לשקטה ומרגשת.

החצוצרה כל כך טובה, שהיא מגנט לכל מי שבאזור של תהלוכת המתופפים בכותל. פעמים רבות מצטרפים אלינו חיילים, תיירים, בני ישיבות וסתם עוברים ושבים. זה מאוד כיף ומשדרג את האירוע. זאת מצווה גדולה לשמח חתן בר מצווה ואתם תסייעו לאנשים לעשות מצווה בכיף.

תופים ושופרות בכותל

לא חייבים לקחת חבילת VIP

בנוסף לחבילת VIP אנחנו להקת מתופפים בכותל שמעוניינת להגיע לכולם, כך שהחבילות שלנו הן מגוונות. אנו מציעים חבילת בסיס של מתופפים ושופרות. בנוסף, אנחנו גם מציעים חבילת כליזמרים שמאוד מתאימה למי שאוהב מוזיקה חסידית. חשוב לציין, כל החבילות טובות מאוד ומי שאיננו מעוניין בחבילת ה-VIP, חבל שיוותר על השירות שלנו, פשוט שייקח חבילה אחרת

אם אתם רוצים להתרשם מהחבילות שלנו ומעוד דברים שיש לנו להציע, אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים באתר ולהתרשם מהסרטונים הרבים שיש בויש לנו הרבה מאוד דברים חשובים שיכולים לסייע לכם בארגון בר המצווה של בנכם, משימה שהיא לא פשוטה בכלל, אך נושאת פירות רבים אם עושים אותה נכון.

גם באירועים נוספים.

מתופפים בכותל

ההתמחות שלנו היא בר מצווה בכותל אך אנחנו יודעים לנגן ולשמח גם באירועים נוספים. אם אתם במזל טוב מתחתנים, עושים חלאקה, ברית, בת מצווה ועוד. אנחנו נשמח להיות שם ולעשות לכם חגיגה מושלמת. אנו יודעים להתאים את המוזיקה שלנו לכל אירוע ולכל אווירה. אם יש לכם דיג'יי אל דאגה, אנו נשתלב איתו בצורה מושלמת שתשדרג לכם את האירוע.

אנחנו להקת תרועות השמחה מתופפים בכותל כבר למעל מ-15 שנה. בואו ליהנות מהניסיון והמקצועיות שלנו. ביחד נעשה חגיגה מושלמת שלא תשכחו לעולם. תתקשרו אלינו, נשמח לדבר אתכם.