אחת האטרקציות היותר המרגשות והמהנות, שיש לנו להציע

כלהקת מתופפים בכותל, היא, הפרחת בלונים לבר מצווה בכותל. לא מומלץ להחמיץ את החוויה המדהימה הזאת, האירוע לא יהיה מושלם בלעדיה.  

דמיינו לעצמכם את הרגע המושלם הזה. אתם בכניסה לכותל, לפני העלייה לתורה. אתם ממש מתרגשים ולפתע עפים באוויר מאות בלונים בצבע של כחול ולבן. תוך כדי שהבלונים עפים, נשמעת תרועת שופר שמפלחת את קירות הכותל. זהו רגע מרגש ורוחני מאוד, שבו השמיים נפתחים לבקשות שלכם. פעמים רבות ראינו אורחים שהזילו דמעה של התרגשות מהחוויה.

בלונים לבר מצווה בכותל

באיזה מקום מומלץ להפריח בלונים

את תהלוכת מתופפים בכותל אנחנו נאלצים לעצור בכניסה לרחבת הכותל, בבידוק הביטחוני. לפי נהלי הכותל, אסור להכניס כלי נגינה אל תוך רחבת הכותל. הכניסה לכותל זה המקום בו אנחנו עורכים הפרחת הבלוניםהתזמון הוא מושלם, בדיוק לאחר חגיגת תהלוכת המתופפים, שהאורחים קצת עייפים אך מתרגשים.

צבעי הבלונים הם כחול ולבן. לבן מסמל את הטוהר של התורה ועם ישראל. כחול מייצג את דגל מדינת ישראל, מדינתנו האהובה והקדושה

ישנה אפשרות יפה שלפני הפרחת הבלונים, אימו של חתן הבר מצווה, תברך את החתן. הברכה היא רגע מאוד מרגש ומומלץ מאוד ליהנות ממנו.

הפרחת בלונים בכותל

למה צריך אטרקציות בבר מצווה?

כדאי לקחת, בנוסף למתופפים בכותל, אטרקציות שגורמות לאירוע להיות לא שגרתי ושונה מאירועים אחרים. כל האירועים הם כמעט אותו הדבר. התכנסות, אוכל, ריקודים, קינוחים והביתה. אם האירוע שלכם יהיה כמו האירוע של כולם, לא יזכרו אותו. האירוע שלכם יהיה מיוחד ויותר מהנה מאירועים אחרים, יזכרו אותו  לטובה לשנים רבות.

 בבר מצווה, כמו באירועים אחרים, ישנם לעתים הרבה ילדים. את הילדים צריכים להעסיק, כי הם  משתעממים ולעתים יכולים לעשות קצת בעיות. אטרקציה שמסיחה את הילדים היא דבר מצוין לבר מצווה. יש עוד בובת חסיד שאני ממש ממליצים !

בלונים בכותל

האם יש לנו עוד אטרקציות?

התשובה היא כן. אנחנו גם מציעים הפרחת יונים ובובת חסיד. ניתן לקחת את כל האטרקציות, או אטרקציה אחת לבחירתכם. מאוד מומלץ לעשות לפחות אטרקציה אחת באירוע, זה ממש משדרג אותו.

לקריאה על אטרקציות נוספות, חבילות משתלמות ועוד המון דברים מאוד מעניינים, מומלץ לגלוש באתר שלנו.

לאחר שהתרשמתם מהאתר ומהלהקה שלנו. אנו נשמח להיות מתופפים בכותל של בנכם. תתקשרו עוד היום ונקבע פגישת היכרות ללא עלות.